• Rozstrzygnięcie konkursu "Twój wymarzony zawód"

• Zarząd Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Starachowicach był organizatorem Konkursu Plastycznego pt. "Twój wymarzony zawód".

Adresowany był on dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Starachowickiego.

Konkurs dotyczył wiedzy, wyobraźni  i marzeń dotyczących  zawodów, w których dzisiejsza młodzież chciałaby lub będzie jutro pracować.

Podzielony był na dwie grupy wiekowe – dzieci w klasach I-III i młodzież w klasach IV-VIII.

Miło nam poinformować, że nagrody główne w konkursie otrzymali:

- uczennica klasy II - Alicja Zbroja za pracę "Archeolog" oraz Kacper Obarski z klasy VI za tekst literacki "Paleontolog".

Wyróżnienia trafiły również do uczniów z naszej szkoły, którzy otrzymali dyplomy i upominki. Byli to:

Amelia Bzikowska, Sara Banaś, Liliana Banaś - klasa I

Julia Gembska, Amelia Grzegorek, Emilia Baćko - klasa II

Sylwia Bzinkowska, Lena Krasowska, Oliwia Stankowska, Nikola Borowiec, Maksymilian Drabczyk - klasa III

Nagrody zostały wręczone dzieciom podczas Otwarcia Zalewu Lubianka w Starachowicach 24 czerwca 2023r.

Wszystkich serdecznie gratulujemy. Nad przebiegiem konkursu w naszej szkole czuwała pani Małgorzata Banaś.