• Wyniki Egzaminu Ósmokasisty 2024

• Z wielką dumą i radością informujemy, że uczniowie z naszej szkoły osiągnęli znakomite wyniki na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty, plasując naszą placówkę w czołówce powiatu starachowickiego (zajęliśmy III miejsce!).

Do egzaminu nasi uczniowie podeszli z pełnym zaangażowaniem, co zaowocowało imponującymi wynikami. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 69,22% punktów, co świadczy o doskonałej znajomości naszego pięknego języka ojczystego. Matematyka, często uważana za przedmiot wyzwań, została przez naszych uczniów zdana ze średnim wynikiem 68,44%, co jest powodem do dumy i pokazuje, że królową nauk również mamy w małym palcu. Z języka angielskiego nasi ósmoklasiści osiągnęli prawdziwe mistrzostwo, zdobywając średnio aż 77,56% punktów!

Gratulacje należą się nie tylko uczniom, ale także nauczycielom i rodzicom, którzy wspierali młodzież na każdym kroku ich edukacyjnej podróży. To wspólny sukces, który pokazuje, jak wielką siłę ma nasza lokalna społeczność i jak dużo możemy osiągnąć, pracując razem.

Teraz, gdy uczniowie kończą kolejny ważny etap swojej edukacji, życzymy im powodzenia w kolejnych wyzwaniach. Wierzymy, że zdobyta wiedza i umiejętności otworzą przed nimi drzwi do kolejnych sukcesów, zarówno w szkołach średnich, jak i w dalszym życiu.